Aktuality

ČD Cargo přivítalo zákazníky v Harrachově

8. listopadu 2018 se v Harrachově konal již 15. ročník obchodní konference ČD Cargo. Účast byla tento rok opravdu rekordní – pozvání přijalo 200 zástupců firem, se kterými ČD Cargo úzce spolupracuje.

Více

Nové železniční spojení Zhengzhou - Lutych

Ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem společností ZIH (Zhengzhou International Hub Development and Construction Co., Ltd.) nově nabízíme expresní železniční spojení mezi čínským terminálem Zhengzhou a belgickým Lutychem.

Více

Slavnostní ceremoniál v Lovosicích

Dne 19. září 2018 byl v Lovosicích slavnostně přivítán vlak YIWU 0901, celkově tedy 13.

Více

Nové kontejnery dorazily do Obrnic

Ve středu 1. srpna 2018 dorazil do cílové stanice v Obrnicích dvacetivozový ucelený vlak s padesáti novými kontejnery určenými pro firmu UPLINE. Kontejnery byly vyrobeny v Itálii.

Více

Nové expresní železniční spojení z Číny do České Republiky, Yiwu - Lovosice za 13 dní.

17. května 2018 proběhlo v rámci veletrhu Transport Logistic v Šanghaji jednání mezi vedením společností ČD Cargo, ČD Logistics a oficiální delegací města Yiwu.

Více

Transport logistic China 2018

Společnost ČD Logistics, a.s. se opět zúčastní největšího asijského logistického veletrhu Transport logistic China 2018, který nabídne širokou škálu nových logistických produktů, technologií a služeb.

Více

První přeprava na vlastní licenci v Rakousku

Historicky první přeprava ČD Cargo na vlastní licenci na síti ÖBB Infrastruktur se uskutečnila 22. února 2018, kdy Vectron 383.005 nejprve dopravil 20 prázdných vozů Sgnss do terminálu v St.

Více

Další modernizace vozidlového parku ČD Cargo

9. ledna 2018 byla vypsána nová soutěž na pořízení až padesáti vícesystémových elektrických a až pěti motorových lokomotiv. ČD Cargo v podmínkách soutěže garantuje odběr deseti elektrických a tří motorových lokomotiv.

Více

Představitelé železnic Visegrádské čtyřky jednali v Budapešti

Nejvyšší představitelé železnic Visegrádské čtyřky se ve dnech 31. ledna – 1. února 2018 sešli v Budapešti, aby zde probrali aktuální situaci na železničním dopravním trhu a zkonzultovali problémy, které je nutné řešit.

Více

Transport Logistic Mnichov 2017

Tímto vás chceme pozvat na Veletrh Transport Logistic, který se koná jednou za dva roky a je evropským odborným veletrhem č1. Najdete nás na společném stánku s naší mateřskou společností ČD Cargo, a.s.

Více